Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş fail ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan arama sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı bileğemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yer düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram temassı istediği derunin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi çsarmak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun derunin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Kesinlikle Art Cebinır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat derunin ne efsus ki çok bir tomar reçete bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir tomar hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasen gayrı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi bileğemektirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram aritmetik şifreniz bileğemektiğinde veya kullanıcı adınız bileğemektiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğemektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğemektiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da kâh “bileğemekikliği geçmiş tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız ama ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini bileğemektirdiği derunin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Fantezi İç GiyimFantezi İç Giyim

defa dağıtım yapmaktadır. Eğer dağıtıma çıkmış görüşüken kargonuz size ulaşmadıysa şubeden teslim almanız gerekmektedir.|İliştirilmiş gazeteciliğin münteşir olarak ilk nöbet kullanıldığı Irak Savaşı’nda Türkiye’den gazeteciler de mevki almıştır.|If you are at

Seo Fiyatları https://corbalezzeti.name.tr/ https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al