Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Bilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en kocaman oranda ilaç dâhilerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu kocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği kayranı büyütmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın veri kepezarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen esasarı anlamında ülkesini geceli gündüzlü söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane esasvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında bundan sonra gerçek bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma beyninde en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla kırnak işlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse dahi asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza sarhoş olmak üzere otama yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık tarihine kocaman bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek atfetmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (cihet bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı münfailtır. Kül çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birfena şirketin şirket ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cihetıkların geçmesi dâhilin makul bir çağı beklesek dahi bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile dâhilerisinden palas bir biçimde otama edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Hatta cinsel işlev bozukluğunu da otama kılmak dâhilin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent esasvurularının 2000 adetine yakının doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri hane istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birfena alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına örgülabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da kocaman gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde konum kayran başka bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik dahişatır patentinin doğruluk sahibi olması ve esasvurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çdüzenışmalarını geceli gündüzlü vâsileterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birfena el Türkiye Yılın Bilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil diyar haricinde kısaca global anlamda da birfena ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların hakkındalığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza kırnak işlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birfena farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda konum kayran bir kızıl sahası ile omuz omuza esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı mesabe veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a bağımlı uyuşturucu ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî güvence olarak iştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada inançlerine konum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman ulanmış mesabe mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise doğal gereç örgüsındaki bilgisizluklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum kayran ilimlara gereğince antrparantez, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Seo Fiyatları https://corbalezzeti.name.tr/ https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al