Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının kanat yapıu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik dalünde çalışma göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birşu denli elektronik birlikteşatır, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını kesiksiz olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası sinein enikonu önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve kompetan bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve dürüst özen icra etmek sinein çaldatmaışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası payanda ve teknik servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da info@entegredunyasi.com.tr adresinden muhabere kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve alıcı odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar beyninde yer almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına şık çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Ankara Su TesisatçısıAnkara Su Tesisatçısı

Donanım Ankara Ankara Donanım kurulduğu andan beri müşteri ilişkilerinde, evgin payanda biriminde, teknik göstericiliğinde memnuniyetin sürdürülebilmesi hesabına en hayırlı denklemi esenlamaktadır. İyi bir donanımçı sıhhi donanım sektörünün temelindeki problemlerı, hayırlı

Backlink PaketleriBacklink Paketleri

SEO bağlantı kurma teknikleri neler içerebilir: Konuk yayınlama İçeriğinizi tanıtmak İnfografik oluşturma Çevrimiçi ilişkiler kurmak Otorite bloglarına yorum yapma Web sitesi dizinlerini ve işletme listelerini kullanma Siyah şapka SEO yöntemleri,

Seo Fiyatları https://corbalezzeti.name.tr/ https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al